Jako Operatorzy projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020”, tj. Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Lokalna Grupa Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja”

 OŚWIADCZAMY:

projekt Podkarpackie FIO Lokalne nie jest kontynuacją naszych działań w ramach Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych 2020.

Jest to drugi niezależny projekt, którego Operatorem jest FUNDACJA GENERATOR INSPIRACJI.  Jest on również finansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelski na lata 2014 – 2020 i zarządzany przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Wszystkie osoby zainteresowane losem złożonych wniosków prosimy o kierowanie zapytań do  operatora, tj. Fundacji Generator Inspiracji.

Jako operatorzy „Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych 2020” stanowczo oświadczamy, że nie jesteśmy operatorami projektu Podkarpackie FIO Lokalnie, nie odpowiadamy za działania prowadzone w jego ramach, nie posiadamy informacji na temat w/w projektu.

Operatorem tegoż projektu jest Fundacja Generator Inspiracji, adres strony: https://podkarpackiefiolokalnie.pl/?page_id=4875

 

Rozpoczynamy realizację spotkań informacyjnych dla REALIZATORÓW INICJATYW.

Podczas spotkania  zostaną omówione:
- zasady rozliczania wniosków (czyli jak poprawnie należy opisać dokumenty księgowe: faktury, rachunki i umowy),
- zasady dokumentowania wkładu własnego do projektu,
- dokumenty wprowadzania zmian do budżetu/harmonogramu projektu,
- dokumenty potwierdzające realizację projektu (zdjęcia, listy obecności, itp.)
Zachęcamy do przygotowania sobie listy pytań na spotkanie dla realizatorów odnośnie realizacji inicjatyw.

Na spotkaniu wymagana jest obecność koordynatora i jednego przedstawiciela Patrona (w przypadku grupy nieformalnej) oraz minimum jednego przedstawiciela projektu, najlepiej koordynatora (w przypadku Młodej Organizacji). Na spotkanie zapraszamy maksymalnie 3 osoby z Państwa projektu.

Harmonogram spotkań:

  • 08 czerwca 2020 r.(poniedziałek) o godz. 17:30 (powiat dębicki)  Miejsce spotkania: Budynek Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej,
    39-204 Żyraków; Partnerem spotkania jest Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Żyrakowskiej.
  • 09 czerwca 2020 r.(wtorek) o godz. 17:00 (powiat brzozowski)  Miejsce spotkania: Gminna Biblioteka Publiczna w Nozdrzcu z siedzibą w Warze, Wara 221, 36-245 Nozdrzec (Dom Strażaka): Partnerem spotkania jest Gminna Biblioteka Publiczna w Nozdrzcu z siedzibą w Warze

Spotkanie poprowadzi:  Justyna Jacek – koordynator PIL 2020, tel. 668 948 983, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 ---------------------------------------------------------------------------

  • 10 czerwca 2020 r.(środa) o godz. 16:00 (powiat niżański).  Miejsce spotkania: LGD "Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej" z siedzibą: ul. Rzeszowska, 37-400 Nisko.
  • 15 czerwca 2020 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 (powiat łańcucki). Miejsce spotkania: Gminny Ośrodek Kultury w Żołyni, ul. Smolarska 1; 37-110 Żołynia

Spotkanie poprowadzi:  Damian Zakrzewski – koordynator PIL 2020, tel. 790 688 622, e-mail: zakrzewskidamianTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 ---------------------------------------------------------------------------

  • 16 czerwca 2020 r.(wtorek) o godz. 16:30 (powiat mielecki).  Miejsce spotkania: Mielec, ul. Sękowskiego 1 (budynek Sokolni - PTG Sokół) wejście od tyłu budynku.
  • 17 czerwca 2020 r. (środa) o godz. 16:00 (powiat stalowowolski). Miejsce spotkania: Stalowa Wola, ul. Podleśna 15 (budynek Starostwa Powiatowego, pok. 113 - sala narad)

Spotkanie poprowadzi:  Sebastian Nabrzeski – koordynator, tel.: 663 122 098, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 ---------------------------------------------------------------------------

  • 17 czerwca 2020 r.(środa) o godz. 16:00.  Miejsce spotkania: Błażowa, Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej, ul. Armii Krajowej 17A, 36-030 Błażowa. Partnerem spotkania jest  Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej.
  • 18 czerwca 2020 r. (czwartek) o godz. 16:00. Miejsce spotkania: Ustrzyki Dolne,  Hala Sportowa przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych, 29 Listopada 19a, 38-700 Ustrzyki Dolne.  Partnerem spotkania jest  Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

Spotkanie poprowadzi: Edyta Salnikow – koordynator, tel.: 667 048 313, email: e.salnikow@przestrzenlokalna.org.pl

W załączeniu publikujemy listy rankingowe po ocenie merytorycznej wniosków w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020”

 

Listy zawierają:

Wnioski rekomendowane do dofinansowania dla ścieżki - „Wydarzenie” i „Plan Rozwoju Organizacji” - to lista wniosków, które zostały zatwierdzone do dofinansowania;
Lista rezerwowa wniosków do dofinansowania dla ścieżki - „Wydarzenie” i „Plan Rozwoju Organizacji” - to lista wniosków, które ze względu na wyczerpanie się puli przeznaczonej na inicjatywy, zostaną dofinansowane w przypadku gdy któryś z wnioskodawców zwycięskich nie podejmie się realizacji swojej inicjatywy w wyniku czego powstaną stosowne oszczędności, które będą mogły być przekazane kolejnym wnioskodawcom z listy rezerwowej mających najwyższą liczbę punktów. 

W związku z zakończonym naborem wniosków w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020” informujemy, że zakończona została ocena formalna.

Ostateczne listy (do pobrania poniżej) zawierają informacje na temat wniosków, które przeszły pozytywną ocenę formalną (z adnotacją „przyjęty”), warunkowo przeszły ocenę formalną (z adnotacją do uzupełnienia), negatywną ocenę formalną (z adnotacją „odrzucony”).

Wnioski, które otrzymały status „przyjęty” skierowane zostały do oceny merytorycznej.
Wnioski, które otrzymały status „do uzupełnienia” skierowane będą warunkowo do oceny merytorycznej. Warunkiem podpisania umowy będzie usunięcie oczywistych omyłek i braków.

Wnioski, które otrzymały status „odrzucony” zawierają także informację o powodach odrzucenia.