W związku z zakończonym naborem wniosków w ramach II edycji projektu „Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne” informujemy, że zakończona została ocena formalna. Ostateczna lista (do pobrania poniżej) zawiera informacje na temat wniosków, które przeszły pozytywną ocenę formalną (z adnotacją „PRZYJĘTY”), negatywną ocenę formalną (z adnotacją „ODRZUCONY” bez możliwości poprawek) oraz warunkową ocenę formalną (z adnotacją „DO POPRAWY” z możliwością dokonania uzupełnień).

Wnioski, które zawierają adnotację „DO POPRAWY” wymagają wyjaśnień i poprawy. W poniedziałek (16 marca br.), wszyscy wnioskodawcy, których to dotyczy, otrzymają informację w zakresie poprawek, które będą mieli prawo dokonać, aby móc uczestniczyć w dalszej procedurze wyboru projektów do dofinansowania. Uzupełnione wnioski z poprawkami, trzeba będzie przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy (18 marca br. do godziny 24.00).
W tytule wiadomości należy podać numer, pod którym wniosek został zarejestrowany. Niedotrzymanie terminu skutkować będzie odrzuceniem wniosku.

Załączniki:
Pobierz plik (ocena_formalna_do_publikacji-1.pdf)Lista wniosków po ocenie formalnej [Lista wniosków] 1116 kB