Pracujesz w organizacji pozarządowej lub należysz do grupy lokalnych działaczy? Widzisz potrzebę poprawy swojego otoczenia? Masz pomysł jak w swoje działania zaangażować przyjaciół, znajomych, sąsiadów lub mieszkańców swojej miejscowości?

Zapraszamy do udziału w I edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Każdy ma szansę zdobyć dofinansowanie na realizację pomysłów skierowanych do lokalnej społeczności. Wnioski składać mogą zarówno organizacje pozarządowe, jak i grupy nieformalne. Autorzy 160 najciekawszych propozycji, które zdobędą głosy klientów Tesco, otrzymają grant w wysokości 5 000 zł na realizację swoich działań.

Aby zgłosić projekt, wystarczy wejść na stronę www.tesco.pl/pomagamyi wypełnić formularz, krótko opisując planowane przedsięwzięcie. Mogą to być różnorodne inicjatywy; edukacyjne, integracyjne, zmieniające środowisko przyrodnicze czy przestrzeń publiczną. Ważne, by angażowały mieszkańców i zmieniały na lepsze najbliższe otoczenie. W ten sposób organizatorzy - Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom - wychodzą naprzeciw podmiotom, które chcą wcielić w życie ciekawe inicjatywy skierowane do społeczności lokalnych.

Więcej informacji: www.tesco.pl/pomagamy