Drukuj
Odsłony: 3813

Wnioskodawcy, których wnioski znajdują się na liście wniosków rekomendowanych do dofinansowania, w terminie do 18 kwietnia otrzymają informację mailową z prośbą o potwierdzenie chęci realizacji projektu. Wiadomość mailowa będzie również zawierała informację o przyznanej przez Komisję Oceny Inicjatyw  kwocie dotacji. W przypadku obniżenia dotacji, Wnioskodawcy zostaną poproszeni o dostosowanie wniosków do zakresu przyznanej dotacji.

Wnioskodawcy, którzy nie uzupełnili danych kontaktowych (nr telefonu, adres mailowy) otrzymają informację pocztą tradycyjną. W celu przyśpieszenia procesu podpisania umowy Wnioskodawców tych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: Dębicki Klub Biznesu tel. 14 681 90 30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku oszczędności powstałych w wyniku obniżenia kwoty dotacji lub rezygnacji z realizacji inicjatywy w dalszej kolejności będą informowani wnioskodawcy z listy rezerwowej do wyczerpania środków finansowych.

Przypominamy, iż w roku 2016 Operatorzy Projektu dysponują środkami finansowymi z przeznaczeniem na dotację w kwocie 500 650,00 zł. Biorąc pod uwagę średnią wnioskowaną kwotę dotacji, środki pozostające w dyspozycji Operatorów Projektu umożliwią sfinansowanie około 108 inicjatyw.

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i życzymy sukcesów podczas realizacji inicjatyw.

Operatorzy Projektu